Start / Blog / Blog o miłości

Blog o miłości

2013-01-02, 0

Blog o miłości

Założyłam miłosnego bloga z potrzeby serca i zapotrzebowania wszystkich ludzi dookoła mnie. W końcu to serce dyktuje nam to, co w życiu chcemy robić i z kim być. Mnie podyktowało tego bloga.

Miłość zmienia wszystko. Zaczyna się niewinnie – motyle w brzuchu, nerwowy wzrok, przyspieszony oddech. A potem… potem jest pierwsze muśnięcie dłoni, pierwszy pocałunek na do widzenia i pierwszy wspólny weekend spędzony w łóżku. A kiedy już wszystko wydaje nam się takie wspaniałe i cudowne, bo robimy to we dwoje, zaczynamy chcieć pewne rzeczy na nowo wykonywać z osobna. I jak to w życiu – bycie singlem ma wiele plusów, ale bycie we dwoje jeszcze więcej. To nie jest łatwe. Żeby jednak jakoś sobie poradzić w tym gąszczu uczuć, emocji i niepewności na porywyserca.pl publikowane są teksty mające ten sercowy chaos nam jakoś uporządkować.

Pisanie bloga o miłości nie jest sprawą łatwą. Jest tyle stanów psychicznych, które trzeba opisać, tyle uczuć, które warto nazwać. No i serce. Ono dopiero jest problematyczne. Zakochuje się i odkochuje.

Mawiają, że serce nie sługa, i ja się pod tym podpisuję. Bo cóż zrobić, kiedy wielka miłość do Damiana wybuchła w gimnazjum, ale już w liceum podobał mi się Michał? Czy nastoletnia miłość jest inna od dojrzałej? Niesie mniej smutków i zgryzot? Na pewno jest pełna uniesień i szaleństw. Mniej w niej rozumu, a więcej zwierzęcego instynktu. Po sztubacku, ale z przytupem. A kiedy później dopada nas dojrzalsza, może nawet studencka miłość do Jarka czy Radka, to świat nabiera innych barw. To już nie nastoletnie emocje nami targają. Jakie zatem? O tym także jest ten blog o miłości.

No i wreszcie miłość taka, co to na całe życie ma być. Czy istnieje? Czy nie ominie nas szerokim łukiem? Może są sposoby, by jej pomóc? Właśnie dlatego powstała moja książka i zarazem poradnik „Faceci z sieci”, aby nieść nadzieję i pokazywać, że los można odmienić. Ukochanego można znaleźć na randkowym portalu. Trzeba jednak mieć w sobie sporo determinacji, dysponować wolnym czasem, a do tego być niebywale konsekwentnym. Jak się do tego wszystkiego zabrać? Po to właśnie został stworzony ten blog o miłości. Żeby zachęcać do poszukiwania drugiej połówki pomarańczy i odkrywania uniesień serca, do znajdywania i pogrążania się w miłosnych meandrach.

Jednak znalezienie miłości to jeszcze nie jest pełen sukces. Niewielu ten fakt satysfakcjonuje. Szczególnie po wspólnie przeżytym roku, dwóch lub pięciu latach. Jak zatem utrzymać miłość, jak nie popaść w rutynę w związku i nadal cieszyć się z bycia we dwoje? Porady miłosne znajdziecie także na tym blogu. O tym jak stworzyć partnerski związek i nie czuć się poszkodowanym przeczytacie w zakładce „Porady od serca”. Blog o miłości to nie tylko historie związane z poszukiwaniem ukochanej osoby, to także wiele sprawdzonych sposobów jak pokonać problemy w związku i jak utrzymać związek. Postanowiłam poruszyć takie tematy jak kłamstwo, zdrada czy trwałość związku. Dla mnie to sprawy ważne, pełne przejmujących historii i nauk, które z nich płyną.

Ten blog powstał z potrzeby serca, ale też waszego zapotrzebowania – Internautów, czytelników książki, userów. Właśnie do pisania o tych wszystkich odcieniach miłości zachęcam nastolatki, osoby dorosłe i w wieku dojrzałym. Im więcej napiszemy o tym, co czujemy, tym łatwiej będzie nam sobie z tym poradzić. Samotna szuka miłości, para zastanawia się jak rozmawiać we dwoje, singiel nie ma ochoty iść sam na wesele albo małżeństwo chce naprawić to, co dotąd zamiatali pod dywan. To dla was jest ten miłosny blog i z wami jest tworzony. Nie byłoby tu tyle ciekawych porad, jak żyć w związku czy bez niego, gdyby nie wasze komentarze, dobre słowa i historie miłosne, które tutaj publikujecie.

Za to wszystko serdecznie Wam dziękuje, kochani Internauci.

Życzę wam miłości, szczęścia we dwoje i w pojedynkę, a nawet w trójkącie. ;-)

Po prostu kochajcie się!

Katarzyna Gubała

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci