Start / Blog / Książę z bajki, czyli miłość

Książę z bajki, czyli miłość

2015-01-14, 2

Księżniczka

Tym kobietom, które w bajki nie wierzą, poświęcam ten krótki tekst i zdjęcie, które zrobiłam zaraz pod moją szkołą jogi. Wprawdzie za murem i pewnie się nie przyznają, ale księżniczka z kwiatkiem jest i krasnal wybawiciel też się pojawia. Tylko dlaczego krasnal?

Miłość jak z bajki

Czasami zastanawiam się czy mit o „księciu z bajki” istnieje. Przez wiele lat wierzyłam, że taka postać ma moc sprawczą i któregoś dnia, jak tylko się oczywiście mocno postaram, stawi się na białym koniu pod mym domem. No i ostatecznie zawsze okazywało się, że:

  • zamiast konia miał jakieś mocno używane auto sprowadzane z Niemiec,
  • sam niewiele miał,
  • zamiast białego konia, czasami rower mu wystarczał,
  • księciem to on się czuł na początku swojej zawodowej kariery…
  • nigdy nie pragnął mnie uratować,
  • nade wszystko cenił sobie wolność,
  • a z bajek to twierdził, że wyrósł.

 

Czy krasnal może być księciem?

I jak tu takiego księcia, a może „księciunia” pokochać? Zdarzają się wyjątki - to udało mi się empirycznie ustalić. Lecz czy bajka będzie trwała nadal?

Wszystkie kobiety, które w bajki wierzą zapewniam, że krasnale wcale się „księciuniami” nie okazują, zaś prawdziwi książęta, tylko w bajkach występują. Jeśli zaś szukasz męża szacownego, statecznego i pełnego inteligentnych przymiotów powinnaś w Internecie poszukać. Ponieważ faceci z sieci to perełki prawdziwe i tylko czasu potrzeba, aby diament ten oszlifować, stosownie wedle kobiecych potrzeb i kiedy się sposobność nadarzy.

 

Faceci z sieci

Jeśli poszukujesz miłości w Internecie zacna kobieto, czym prędzej po księgę drukiem ukazaną, do sieci się udaj. Tam „Faceci z sieci” dostępni ci się ukażą i księżniczką się ich staniesz.

A tak serio, to warto, żebyś sięgnęła po książkę „Faceci z sieci”, ale warunek jest jeden – wytrwałość. Pamiętaj Kobieto Kochana, że „księcia z bajki” nie znajdziesz w tydzień lub miesiąc. To raczej bajka rozpisana na miesiące, a z czasem zwykle na lata…

Księżniczka

Forum - komentarze i opinie:

Autor: Alamakota, Data wysłania: 2015-01-14,

Znam wielu pasożytów, którzy kiedyś byli książętami a nawet królami. Tylko dlaczego nigdy mnie nie ozłocili? Zawsze to ja traciłam posag!

Autor: elcia81, Data wysłania: 2015-01-14,

Zgodze się dziewczyny. fACECI TO czasmi bandziory. Ale ja mam za to fajnego męża, więc nei wszyscy są tacy najgorsi.

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci