Start / Blog / Ukłony dla żony - dobra książka w Empiku

Ukłony dla żony - dobra książka w Empiku

2016-09-14, 0

Ukłony dla żony - dobra książka w Empiku

Kto jeszcze nie ma swojego wydania „Ukłonów dla żony” właśnie jest szansa. W Empiku w całej Polsce znajdziecie świeżą dostawę.

Tym razem „Ukłony dla żony” trafiły na półkę z takimi sławami, jak Katarzyna Miller, Zbigniew Izdebski czy Lew-Starowicz. W doborowym towarzystwie lepiej się wzrasta, a i wymiana poglądów jakby mądrzejsza. Dział „Psychologia” właśnie otrzymał nową dostawę moich książek. Koniecznie odwiedźcie najbliższy. Przekonacie się czy książki nadal was bawią, a poradniki o miłości wzruszają do łez. Dobra książka w Empiku właśnie jest!

Konstruując „Ukłony dla żony” liczyłam na to, że czytelniczka potraktuje moje porady, jak łatwą i przyjemną lekturę na letnie wieczory. Jestem tym bardziej mile zaskoczona waszym zaangażowaniem w losy bohaterów i utożsamianiem się z tym, co dzieje się w książce. To prawda, że większość z nas nie ma idealnych związków i nawet o takich nie marzy, ale zwykle w głębi serca pragniemy, by relacja, którą tworzymy z ukochaną osobą przetrwała lata, a nawet całe życie. Tego życzyli sobie moi bohaterowie: Jerzy, a przede wszystkim Karolina. Czy to może się udać? Czy naprawdę warto? Spośród wielu książek o miłości, to właśnie „Ukłony dla żony” pokazują, że o miłość walczyć warto. Zawsze. Ale może się to udać, jeśli najpierw zawalczymy o siebie samych. Dobra książka do czytania w Empiku już jest.

Przyjemnej lektury Kochani!

A kto się spóźni lub woli kupować przez Internet, zachęcam do odwiedzenia sklepu wydawnictwa Czarna Owca:

http://www.czarnaowca.pl/literatura_obyczajowa/uklony_dla_zony,p699776182

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci