Start / Porady od serca / Dobry poradnik dla par

Dobry poradnik dla par

0

Dobry poradnik dla par

Kiedy w związku nic się nie układa i masz ochotę na rozstanie, warto sięgnąć po ostatnią deskę ratunku – dobry poradnik dla par. Taka książka może okazać się bezcenna, kiedy małżeństwo wisi na włosku. Proponujemy ci „Ukłony dla żony” – doskonały poradnik, a przy okazji zabawną powieść o miłości.

 

Dlaczego mi nie wychodzi?

W związku zwykle bywają górki i dołki. Czasami jest lepiej, a czasami wręcz nie do wytrzymania. Kiedy świat wali ci się na głowę, a ukochana osoba staje się powoli wrogiem, dobrze jest poszukać koła ratunkowego. Zwykle, kiedy pojawia się kryzys w związku myślisz sobie – dlaczego mi nie wychodzi, co robię nie tak? Takich pytań w głowie pojawiają się setki. Czy są na nie odpowiedzi? Tak. Wystarczy wybrać się do księgarni i odnaleźć półkę z napisem PSYCHOLOGIA lub poradniki psychologiczne. Ewentualnie zajrzeć do jednej z setek księgarni internetowych i wpisać np. hasło: dobry poradnik dla par, co polecacie?

 

Najlepszy poradnik psychologiczny

Istnieją książki, które pochłaniamy w jeden wieczór i takie, których przeczytamy kilka kartek i odkładamy na tzw. „lepsze czasy”. Jeśli w twoim związku coś się sypie, nie sięgaj po najambitniejszą lekturę psychologiczną, jaka ci przyjdzie do głowy. Może się okazać, że szybko się zniechęcisz, a problemy, jak były w związku, tak zostaną. Nie odpuszczaj. Walcz. Szukaj w księgarni takich psychologicznych poradników, które oprócz prostego języka, będą zawierały też proste porady dla par. Bez zadęcia czy skomplikowanych terapii. Najlepszy poradnik o miłości to prosty, życiowy przewodnik o małżeńskich kłopotach i rozwiązaniach. Postaw na sprawdzone porady, jasne wyjaśnienia problemów i szybkie rozwiązania. Jedną z takich książek na pewno będzie „Ukłony dla żony”. Już sam podtytuł „jak przeżyć w małżeństwie i się nie pozabijać” jasno wyjaśnia o czym jest ta lektura. Na pewno będzie zabawnie i życiowo.

 

Problemy w małżeństwie – jak je rozwiązać

Ukłony dla żony” to poradnik i powieść w jednym. To doskonała pozycja dla osób takich, jak ty. To historia pary małżeńskiej, która po ślubie próbuje ułożyć sobie życie we dwoje i nie zawsze im wychodzi. Kredyty, niezapłacone rachunki, zazdrość, miłość i seks. Dopada ich codzienność, z którą próbują sobie poradzić. Każdy rozdział kończą porady i uwagi, jak poukładać w związku pewne sprawy. Książka została napisana w sposób zabawny, ale bardzo poradnikowy. Nie ma tutaj miejsca na kokieterię, tylko twarde fakty i konkretne rozwiązania. To książka, która pokazuje jak dbać o związek każdego dnia, a nie tylko od święta. Jeśli czujesz, że i twoje relacje z ukochaną osobą należałoby naprawić, to pozycja idealna dla ciebie.

 

Najlepsze porady małżeńskie

Z jakością poradników małżeńskich bywa różnie. Jedne napisane są przez wziętych psychologów, inne przez seksuologów. Nazwiska wielkie, a nie zawsze treść jest zrozumiała. Jeśli stoisz przed księgarską półką – otwórz poradnik małżeński, który wpadł ci w ręce i przeczytaj stronę lub dwie. Jeśli został napisany hermetycznym językiem, a poradnictwa na tych stronach niewiele, lepiej odłóż z powrotem na półkę. Strata czasu.

Wybierając dobry poradnik dla par, postaw na prosty język i jasne przesłanie. Jeśli nie układa się w twoim małżeństwie, ciągle się kłócicie o to, kto ma wyrzucić śmieci, a kto wyprowadzić psa – nie wybieraj książki, która wymaga długofalowej terapii dla par. Lepiej zacznij od czegoś prostego, zacznij od „Ukłonów dla żony”.

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci