Start / Blog / Walentynkowy konkurs dla singli

Walentynkowy konkurs dla singli

2015-02-03, 3

Masz ochotę wygrać książkę "Faceci z sieci"? Wystarczy, że przejedziesz się wrocławskim tramwajem, zeskanujesz kod QR i rozwiążesz miłosny quiz :-)

Miłosny podryw – krok pierwszy

Specjalne naklejki oznaczające miejsca dla osób jeszcze niezakochanych – to coś dla singli, ale nie tych z wyboru. Specjalne oznaczone miejsca siedzące będzie można spotkać od połowy lutego we wszystkich autobusach i tramwajach typu Skoda we Wrocławiu. Zabawa polega na tym, że osoba, która zajmuje tak oznaczone miejsce, informuje, że jest zainteresowana poznaniem swoje drugiej połówki. Krótka wymiana spojrzeń z pasażerem, który siedzi na podobnym miejscu i… tegoroczne walentynki można już planować w „Tramwaju Zakochanych”.

 

Miłosna zabawa – krok drugi

Quiz o miłości z nagrodami książkowymi – poniżej naklejek oznaczających miejsca dla osób jeszcze niezakochanych pasażerowie MPK znajdą specjalny QR kod lub internetowy link do quizu www.porywyserca.pl/quiz. Jest to zabawa dla tych, którzy szukają swojej drugiej połówki w Internecie. Po wypełnieniu quizu ci właśnie pasażerowie dowiedzą się, jakich typów kobiet/mężczyzn powinni unikać szukając miłości w Internecie. Dla 30 osób, które wezmą udział w zabawie, są książki wrocławskiej pisarki Katarzyny Gubały pt .„Faceci z sieci”. Co ciekawe książka ta została napisana we wrocławskich tramwajach. Autorka tak właśnie spędzała w nich czas jeżdżąc na co dzień komunikacją miejską. Książki z autografem Katarzyny Gubały będzie można odebrać podczas finału naszej walentynkowej akcji na pl. Teatralnym

 

Miłosna jazda 14 lutego – krok trzeci

Tramwaj Zakochanych – to specjalny przejazd zabytkową ENUSIĄ. Specjalny przejazd tego tramwaju został zaplanowany na 14 lutego czyli w dniu Świętego Walentego po Wrocławiu. Tramwaj stanie na pl. Teatralnym o godz. 16.00. W tramwaju będzie można spotkać autorkę książek o miłości – Katarzynę Gubałę, która tego dnia będzie poszukiwała w naszym tramwaju inspiracji do kolejnych swoich książek. Przyjdźcie, opowiedzcie jej swoją historię, a o godz. 17 wyruszcie w specjalny przejazd dla zakochanych.

Udanej zabawy, Kochani!

Walentynkowy konkurs dla singli

Przeczytaj również:

Miłość w tramwaju

Miłość w tramwaju

Rozwiąż quiz i wygraj jedną z 30 książek „Faceci z sieci”.

Czytaj dalej

Pomysły na walentynki dla singla, prezenty na walentynki

Co ma zrobić singiel w walentynki?

Jak samemu spędzić dzień zakochanych? Jaki prezent dać sobie na walentynki? Oto podpowiedzi.

Czytaj dalej

Forum - komentarze i opinie:

Autor: Elcia, Data wysłania: 2015-02-03,

Od jutra porzucam auto na rzecz tramwaju.
Bardzo fajna zabawa.
Gratuluję, pani Kasiu

Autor: Danka W, Data wysłania: 2015-02-11,

Wow, ale fajna zabawa.
Szkoda, że u nas w Warszawie nikt nie wpadł na taki pomysł! Chętnie bym wtgrała książkę pani Kasi :-)

Autor: rumcajs, Data wysłania: 2015-02-11,

Akcja fajna, natomiast nie każdy musi posiadać facebooka, czy tel z opcja skanowania.

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci