Start / Blog / Recenzja „W dżungli życia” Beaty Pawlikowskiej

Recenzja „W dżungli życia” Beaty Pawlikowskiej

2015-06-02, 0

Kiedy zaczęłam czytać „W dżungli życia” pomyślałam od razu - to książka o mnie! A potem pojawiła się kolejna myśl: No tak, tylko, że ja to na pewno nie dam rady tak tego wszystkiego poukładać, jak Beata Pawlikowska. Ona to ma siłę! A ja?

Poradnik z pozytywną energią

W miarę jednak jak czytałam kartka po kartce, okazywało się, że już od samego czytania energii przybywa. Czy to możliwe? Tak. Bo sam fakt uświadomienia sobie, że coś jest w naszym życiu do wymiany już jest faktem bezcennym. Teraz tylko należało nie zagłuszyć tej myśli, tylko wspierać ją i karmić dobrymi emocjami. Z poradnikiem „W dżungli życia” jest to możliwe. Dlaczego? Bo to szczere wyznania kogoś, kto kiepskie rzeczy ma już za sobą, a teraz jest o tę wiedzę mądrzejszy i potrafi to przekazać innym.

 

W dżungli życia

„W dżungli życia” Beata Pawlikowska – Wydawnictwo Burda Książki.

Dobra książka o tym, jak pokonać trudności w życiu

Jak odnaleźć samego siebie, kiedy się zgubiło? Co mam robić, kiedy nie wiem co w życiu robić? Dlaczego jestem smutna i brak mi energii do działania? Na te i wiele innych pytań odnajdziesz odpowiedzi właśnie w książkach Beaty Pawlikowskiej. Jednak „W dżungli życia” jest wyjątkowa. To ona opowiada o tym, jak życie może przytłoczyć i jakie konsekwencje to za sobą pociąga: alkohol, papierosy, kompulsywne jedzenie. W głowie słychać wtedy głosy: Nie wiem, co dalej? Nie potrafię zrobić pierwszego kroku. Jestem do niczego! Dzięki książce Beaty Pawlikowskiej łatwiej znaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania. Bo to poradnik, który wlewa w człowieka pozytywną energię.

 

Poradnik o tym, jak żyć

Z książki dowiemy się, jak trudne sytuacje mogą nas w życiu dopaść i co jest tego przyczyną. A może raczej – kto jest tego przyczyną! Czy są to wampiry pozytywnej energii czy może my sami sprawiamy, że kłopotów przybywa. Z tą książką świat nabierze nowych barw.

Wszystko zaczyna się od Beaty Pawlikowskiej i jej pierwszych życiowych doświadczeń. Dzięki szczerości, często do bólu, łatwo nam będzie zrozumieć, jak nieszczerość wobec samego siebie może wyniszczać. Bo w życiu warto mówić prawdę, warto ze sobą rozmawiać, warto przyznawać się do błędów, a potem je naprawiać. Jednak do tego, żeby naprawiać, trzeba mieć siłę. A skąd ją wziąć? Właśnie z „W dżungli życia” – z dobrej książki z pozytywną energią, z dobrego poradnika dla zagubionych i jednocześnie z świetnego przewodnika dla tych, którzy chcieliby swoje życie odmienić.

 

Jak zmienić swoje życie?

Gorąco polecam ten dobry poradnik psychologiczny wszystkim tym, którzy właśnie się zagubili lub zagubieni są od dawna. Oni pewnie zdziwią się, że pewne życiowe aspekty da się odmienić. Jednak „W dżungli życia” to także świetne porady dla tych, którzy gdzieś pod skórą czują, że ich życiowe wybory ich unieszczęśliwiają i pragną coś z tym zrobić. To książka o tym, jak pomóc samemu sobie nie wychodząc z domu, nie wydając pieniędzy i nie angażując w pracę sztabu terapeutów. To właśnie podręcznik do tego, jak wziąć swoje życie w swoje ręce i stać się swoim najlepszym terapeutą na świecie. Bo jak twierdzi Beata Pawlikowska „tylko my sami wiemy, czego chcemy i tylko my sami możemy to zmienić.

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci