Start / Porady od serca / Erotyczne sny to doskonała inspiracja

Erotyczne sny to doskonała inspiracja

0

Erotyczne sny

Miewa je co czwarta Polka. To, co podpowiada ci wyobraźnia w trakcie sennych marzeń, może być świetnym pomysłem do zrealizowania w życiu realnym.

Wizja idealnych uniesień

Śni ci się plaża, słyszysz szum morza. Podchodzi do ciebie nieznajomy w samych tylko spodenkach. Ma doskonale wyrzeźbione mięśnie, oliwkową opaleniznę. Twarzy nie widzisz, ale słyszysz, jak mówi, że zabierze cię na spacer wzdłuż wybrzeża. Po chwili leżycie na kocu i uprawiacie szalony seks pośród dzikich wydm. Budzisz się nad ranem albo jeszcze w nocy – zlana potem, ale szczęśliwa. Tak, tak, to był tylko erotyczny sen. Miewa je co czwarta kobieta. Do szczęściar należysz i ty. Zachodzisz w głowę, skąd u ciebie taka fantazja? Twój mózg najwidoczniej potrzebuje tych doznań, a wyobraźnia go w tym wspiera. Wiesz, że było przyjemnie i masz także świadomość tego, że w realnym świecie taka przygoda nigdy nie nastąpi. Wstydzisz się?

 

Projekcja niespełnionych pragnień

Mózg w czasie naszych snów generuje w głowie różne obrazy. Czasami są to koszmary, a czasami przyjemne wizje. Niektórzy naukowcy uważają, że erotyczne fantazje są ujściem niezaspokojonych potrzeb. Czy i tak jest w twoim przypadku? Może w twoim związku już dawno nie płonie ogień namiętności? A może jesteś singlem i marzysz o tym, by wreszcie przeżyć wspaniały seks lub po prostu jakiś seks… A może najzwyczajniej podczas erotycznych igraszek brakuje wam spontaniczności? Jeśli dochodzisz do takich wniosków - spróbuj o tym porozmawiać z partnerem i coś zmienić, popracować nad tym.

 

Ujście bogatej fantazji

Seksuolodzy twierdzą, że erotyczne sny, to zwykle po prostu kanał w jakim dajemy upust naszym fantazjom. I nie należy z tego powodu wyciągać jakichkolwiek wniosków, a jedynie cieszyć się, gdy się pojawią. Ta teoria spodoba się na pewno większej liczbie erotycznych marzycieli. Wychodzi na to, że masz bogatą wyobraźnię i nieznajomy ze snów dał ci po prostu satysfakcję.

 

Czy można zdradzić w snach?

I tak i nie. Zależy od tego, kto na to pytanie odpowiada: ty, czyli właścicielka erotycznych snów, czy on – twój np. zazdrosny partner. Jedna z dobrych rad mówi, żeby raczej o swoich intymnych przeżyciach w głowie nie opowiadać partnerowi. Może to zranić jego uczucia. Szczególnie, jeśli sen dotyczył przystojnego i nieziemsko zbudowanego nieznajomego, a twój ukochany od dawna ma problemy z utrzymaniem diety. Dlatego bezpieczniej pikantne szczegóły zostawić dla siebie.

 

Urzeczywistnienie erotycznych snów

A może warto zrealizować wizję, która pojawiła się w nocy? Wystarczy nieznajomego zamienić na swojego znajomego i ukochanego mężczyznę. Może nawet warto z tego powodu wykupić na weekend pokój dla dwojga w nadmorskiej miejscowości (wizja do realizacji wyłącznie w letnie dni). Zabierz ukochanego nad morze, a potem na wydmy. Być może zdziwisz się, z jakim namiętnym mężczyzną mieszkasz pod jednym dachem.

 

Doskonała inspiracja

Prawda jest taka, że z erotycznych snów można czerpać garściami. Marzysz o nieznajomym – niech twój partner zawiąże ci oczy podczas igraszek w alkowie. Pragniesz uniesień w samochodzie – po prostu weź ukochanego pod rękę i jedź autem w głuszę. Z tego, co podpowiada wyobraźnia warto wyciągnąć wnioski. Będą one o niebo lepsze niż tylko opowiedzenie o dzikim seksie z nieznajomym własnemu mężowi.

Przeczytaj również:

Masaż erotyczny

Masaż erotyczny

Klasyczny czy relaksacyjny? A może gorącymi kamieniami? Jaki masaż wybrać dla dwojga?

Czytaj dalej

Seks po długiej przerwie - jak pokonać lęk

Seks po długiej przerwie

Strach przed seksem po długiej pauzie jest normalny. Sprawdź, jak go pokonać.

Czytaj dalej

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin.
Faceci z sieci